Tabletop Automatic Stir-frying Wok Machine for Restaurant LT-CD300T-C105
Popis
Unlimited recipe input
Indukční ohřev
Ušetřete více nákladů
Drum-type Wok
Velká kapacita vaření
Configure φ300 * 300mm Cooking Range | Automatically Stirring 2.5KG Food within 15 Minutes | Catering for 15 People
Auto Seasoning
Auto Cleaning
Touch Screen
Dip angle 90°
Vlastnosti a výhody:
Intelligent Robot Commercial Stir-Fryer Machines for Sale
Automatic Induction Commercial Stir Fry Machine
The Heating Coil of Automated Cooking Machines for Resaturant
Lestov Automatic Cooking Machines for Sale
The Induction Motor of Automatic Cooking Machines
Podrobnosti o parametrech produktu:
  • Číslo modelu: LT-CD300T-C105
  • Rated Power:  5KW
  • Max capacity: 0.5 to 2.5KG
  • Jmenovité napětí: 220 V, jednofázové, 50 Hz
  • Product Size: L610*W570*H580mm
  • Stir-Fry Wok Size: φ300mm