Tabletop Automatic Stir-frying Wok Machine for Restaurant LT-CD300T-C105
Valorado en 0 de 5
(sea el primero en opinar)
Descripción
Unlimited recipe input
Calentamiento por inducción
Ahorrar más costes
Drum-type Wok
Gran capacidad de cocción
Configure φ300 * 300mm Cooking Range | Automatically Stirring 2.5KG Food within 15 Minutes | Catering for 15 People
Auto Seasoning
Limpieza de automóviles
Pantalla táctil
Dip angle 90°
Características y ventajas:
Intelligent Robot Commercial Stir-Fryer Machines for Sale
Automatic Induction Commercial Stir Fry Machine
The Heating Coil of Automated Cooking Machines for Resaturant
Lestov Automatic Cooking Machines for Sale
The Induction Motor of Automatic Cooking Machines
Detalles de los parámetros del producto:
  • Modelo No: LT-CD300T-C105
  • Rated Power:  5KW
  • Max capacity: 0.5 to 2.5KG
  • Tensión nominal: 220 V, monofásica, 50 Hz
  • Product Size: L610*W570*H580mm
  • Stir-Fry Wok Size: φ300mm