Induction Stove with Commercial Induction Pasta Cooker LT-B290II+B300+ZML
Оцінено в 0 з 5
(be the first to review)
Опис
Integrated Equipment
Професійний виробник
Нержавіюча сталь
Керамічна скляна стільниця
Точне регулювання потужності
Котушка для збору енергії
Індукційний нагрів
Велика варильна ємність
Cooking 2*8.7L Food in Hob | Stir-frying 8.7L Dishes in Wok Cooker | 318 * 268mm Water Tank | Suitable for Restaurant
Безпека Захист
Особливості та переваги:
Нагрівальні частини настільної комерційної індукційної плити
Аксесуари для нагрівання настільної комерційної індукційної плити
Чому варто обирати комерційні індукційні вок-пательні для ресторану
Детальна інформація про параметри продукту:
  • Номер моделі: LT-B290II+B300+ZML
  • Power Options: 3.5KW*2+3.5KW+5KW
  • Номінальна напруга: 380 В, трифазна, 50 Гц
  • Коливання напруги: Від 340-460В
  • Матеріал виробу: Нержавіюча сталь #304
  • Product Size: L800*W800*H800mm
  • Діапазон нагріву: Д290*Ш290мм
  • Площа нагріву скла: 210 мм
  • Water Tank Size: L318*W268mm
  • Розмір круглого скла: 300 мм, товщина 6 мм