Freestanding 4 Burners Commercial Induction Cooktop with Oven LT-B300IV+JL
Arvostelu tuotteesta: 0 / 5
(ole ensimmäinen, joka arvostelee)
Kuvaus
Yksilöllinen ohjaus
Ajoitus
Keraaminen lasi Top
Multi-purpose
Induktiolämmitys
Laadukkaat komponentit
Ominaisuudet ja edut:
Liesituulettimet kaupalliselle 4-polttimoiselle induktioliedelle
Kaupallisen induktiokeittotason 4 polttimen yksityiskohdat
Tuotteen parametritiedot:
  • Model No.: LT-B300IV-JL
  • Power Options: 4*3.5KW + 3.5KW
  • Nimellisjännite: 380V, 3-vaihe (tulojännite: 380V)
  • Jännitteen vaihtelu: 340-430V
  • Tuotteen materiaali: Tekijä: Ruostumaton teräs #201/#304
  • Product Size: L800*W800*H850mm
  • Pyöreä lasi Koko: 300mm, paksuus 6mm
  • Lasin lämmityspinta-ala: φ210mm