Freestanding 4 Burners Commercial Induction Cooktop with Oven LT-B300IV+JL
Betygsatt 0 av 5
(bli den första att recensera)
Beskrivning
Individuell kontroll
Tidtagning
Keramisk glasskiva
Multi-purpose
Induktionsvärme
Högkvalitativa komponenter
Funktioner och fördelar:
Spisfläktar för kommersiell induktionshäll med 4 brännare
Detaljerna om kommersiell induktionshäll med 4 brännare
Produkt Parameter Detaljer:
  • Model No.: LT-B300IV-JL
  • Power Options: 4*3.5KW + 3.5KW
  • Märkspänning: 380V, 3-fas (Ingångsspänning: 380V)
  • Spänningsfluktuation: Från 340-430V
  • Produktmaterial: Rostfritt stål #201/#304
  • Product Size: L800*W800*H850mm
  • Runt glas Storlek: 300 mm, tjocklek 6 mm
  • Glasets uppvärmningsyta: φ210mm