Freestanding 4 Burners Commercial Induction Cooktop with Oven LT-B300IV+JL
Описание
Индивидуален контрол
Времеви график
Керамичен стъклен плот
Multi-purpose
Индукционно нагряване
Висококачествени компоненти
Характеристики и предимства:
Вентилатори за готварски печки за индукционен плот с 4 горелки
Подробности за параметрите на продукта:
  • Model No.: LT-B300IV-JL
  • Power Options: 4*3.5KW + 3.5KW
  • Номинално напрежение: 380V, 3 фази (входно напрежение: 380V)
  • Колебания на напрежението: От 340-430V
  • Материал на продукта: Неръждаема стомана #201/#304
  • Product Size: L800*W800*H850mm
  • Кръгло стъкло Размер: 300 мм, дебелина 6 мм
  • Нагревателна площ на стъклото: φ210 мм