Freestanding 4 Burners Commercial Induction Cooktop with Oven LT-B300IV+JL
Beskrivelse
Individuell kontroll
Tidspunkt
Keramisk glassplate
Multi-purpose
Induksjonsoppvarming
Komponenter av høy kvalitet
Funksjoner og fordeler:
Komfyrvifter for kommersiell induksjonstopp med 4 brennere
Detaljer om kommersiell induksjonstopp 4 brennere
Detaljer om produktparametere:
  • Model No.: LT-B300IV-JL
  • Power Options: 4*3.5KW + 3.5KW
  • Nominell spenning: 380 V, 3-fase (inntaksspenning: 380 V)
  • Spenningssvingninger: Fra 340-430V
  • Produktmateriale: Rustfritt stål #201/#304
  • Product Size: L800*W800*H850mm
  • Rundt glass Størrelse: 300 mm, tykkelse 6 mm
  • Oppvarmingsområde av glasset: φ210mm