Freestanding 4 Burners Commercial Induction Cooktop with Oven LT-B300IV+JL
Vurderet 0 ud af 5
(Vær den første til at anmelde)
Beskrivelse
Individuel kontrol
Timing
Keramisk glasplade
Multi-purpose
Induktionsopvarmning
Komponenter af høj kvalitet
Funktioner og fordele:
Komfurventilatorer til kommerciel induktionskogeplade med 4 brændere
Detaljer om kommerciel induktionskogeplade med 4 brændere
Detaljer om produktparametre:
  • Model No.: LT-B300IV-JL
  • Power Options: 4*3.5KW + 3.5KW
  • Nominel spænding: 380V, 3 faser (indgangsspænding: 380V)
  • Spændingsudsving: Fra 340-430V
  • Produktmateriale: Rustfrit stål #201/#304
  • Product Size: L800*W800*H850mm
  • Rundt glas Størrelse: 300 mm, tykkelse 6 mm
  • Glasets opvarmningsareal: φ210mm