Built-in 4 Burners Commercial Induction Cooktop for Restaurant Kitchen LT-QPM290IV-B135
Beskrivelse
Stor kokekapasitet
Configure 240 * 240mm Heating Range | Cooking 4*3.5KG Food | Catering for 60 People | Suitable for Restaurant
Individuell kontroll
Komponenter av høy kvalitet
Keramisk glassplate
Presis effektkontroll
Configure 8-gears Magnetic Power Knob | Precisely Adjusts the Cooking Power from 700W to 3500W | Sensitive
Induksjonsoppvarming
Energisamlende spole
Rustfritt stål
Sikkerhet og kulhet
Funksjoner og fordeler:
Oppvarmingsdelene til benkeplaten kommersiell induksjonskomfyr
Oppvarmingstilbehøret til bordplaten kommersiell induksjonskomfyr
Detaljer om produktparametere:
  • Modell nr: LT-QPM290IV-B135
  • Power Options: 3.5KW * 4
  • Rated Voltage: 380V, 3 Phase, 50 – 60HZ
  • Voltage Fluctuation: From 340- 430V
  • Produktmateriale: Rustfritt stål #201/#304
  • Product Size: L680*W750*H330mm
  • Glass Size: 290mm