Built-in 4 Burners Commercial Induction Cooktop for Restaurant Kitchen LT-QPM290IV-B135
Описание
Голям капацитет за готвене
Configure 240 * 240mm Heating Range | Cooking 4*3.5KG Food | Catering for 60 People | Suitable for Restaurant
Индивидуален контрол
Висококачествени компоненти
Керамичен стъклен плот
Прецизно управление на мощността
Configure 8-gears Magnetic Power Knob | Precisely Adjusts the Cooking Power from 700W to 3500W | Sensitive
Индукционно нагряване
Енергосъбираща намотка
Неръждаема стомана
Безопасност и прохлада
Характеристики и предимства:
Отоплителните части на търговската индукционна печка с плот
Аксесоари за отопление на настолна търговска индукционна печка
Подробности за параметрите на продукта:
  • Номер на модела: LT-QPM290IV-B135
  • Power Options: 3.5KW * 4
  • Rated Voltage: 380V, 3 Phase, 50 – 60HZ
  • Voltage Fluctuation: From 340- 430V
  • Материал на продукта: Неръждаема стомана #201/#304
  • Product Size: L680*W750*H330mm
  • Glass Size: 290mm