Built-in 4 Burners Commercial Induction Cooktop for Restaurant Kitchen LT-QPM290IV-B135
Оцінено в 0 з 5
(be the first to review)
Опис
Велика варильна ємність
Configure 240 * 240mm Heating Range | Cooking 4*3.5KG Food | Catering for 60 People | Suitable for Restaurant
Індивідуальний контроль
Високоякісні компоненти
Using Germany Infineon IGBT | Self-developed Movement & PCB Board | 30+ Core Technology Patents
Керамічна скляна стільниця
Точне регулювання потужності
Configure 8-gears Magnetic Power Knob | Precisely Adjusts the Cooking Power from 700W to 3500W | Sensitive
Індукційний нагрів
Котушка для збору енергії
Нержавіюча сталь
Безпека та прохолода
Особливості та переваги:
Нагрівальні частини настільної комерційної індукційної плити
Аксесуари для нагрівання настільної комерційної індукційної плити
Детальна інформація про параметри продукту:
  • Номер моделі: LT-QPM290IV-B135
  • Power Options: 3.5KW * 4
  • Rated Voltage: 380V, 3 Phase, 50 – 60HZ
  • Voltage Fluctuation: From 340- 430V
  • Матеріал виробу: Нержавіюча сталь #201/#304
  • Product Size: L680*W750*H330mm
  • Glass Size: 290mm