Built-in 4 Burners Commercial Induction Cooktop for Restaurant Kitchen LT-QPM290IV-B135
Evaluat la 0 din 5
(fiți primul care face o recenzie)
Descriere
Capacitate mare de gătit
Configure 240 * 240mm Heating Range | Cooking 4*3.5KG Food | Catering for 60 People | Suitable for Restaurant
Control individual
Componente de înaltă calitate
Using Germany Infineon IGBT | Self-developed Movement & PCB Board | 30+ Core Technology Patents
Top din sticlă ceramică
Control precis al puterii
Configure 8-gears Magnetic Power Knob | Precisely Adjusts the Cooking Power from 700W to 3500W | Sensitive
Încălzire prin inducție
Bobină de colectare a energiei
Oțel inoxidabil
Siguranță și răcoare
Caracteristici și avantaje:
Piesele de încălzire ale aragazului comercial cu inducție de blat
Accesoriile de încălzire ale cuptorului de inducție comercială de masă cu inducție de masă
Detalii despre parametrii produsului:
  • Model nr: LT-QPM290IV-B135
  • Power Options: 3.5KW * 4
  • Rated Voltage: 380V, 3 Phase, 50 – 60HZ
  • Voltage Fluctuation: From 340- 430V
  • Material produs: Oțel inoxidabil #201/#304
  • Product Size: L680*W750*H330mm
  • Glass Size: 290mm