Double Burners Commercial Induction Hobs LT-B300II-E105
Arvostelu tuotteesta: 0 / 5
(ole ensimmäinen, joka arvostelee)
Kuvaus
Yksilöllinen ohjaus
Jokaisen polttimen lämmitystehon säätö erikseen | Joustava ruoanlaittokokemus | Tarkka ohjaus
Useita eriä
Configure φ290*290mm Heating Range | 2*3.5KG Cooking Capacity at Once | Catering for 2*15 People
Ruostumaton teräs
Induktiolämmitys
Keraaminen lasi Top
Määritä 6mm paksuus Keraaminen lasi Lämmitysalue | Resistance 700 ℃ & 125KG | Helppo puhdistaa | Korkea lämmönjohtavuus | korkea lämmönjohtavuus
Tarkka tehonsäätö
Energiaa keräävä kela
Konfiguroi 210mm kaksikerroksinen energiaa keskittävä kuparikierukka | Pro Commercial Power | Korkea lämmönjohtavuus
Turvallisuus ja viileys
Laadukkaat komponentit
Ominaisuudet ja edut:
Lestovin kaupallisen induktiokeittotason ydinosa
double burner induction cooker
Kaupallisen induktiokeittotason 4 polttimen yksityiskohdat
Tuotteen parametritiedot:
  • Mallinumero: LT-B300II-E105
  • Power Options: 5KW*2
  • Rated Voltage: 380V, 3 Phase, 50 / 60HZ
  • Jännitteen vaihtelu: 340-460V
  • Tuotteen materiaali: Teräs: Ruostumaton teräs #304
  • Product Size: L800*W500*H800+80mm
  • Pyöreä lasi Koko: 300mm
  • Lasin lämmitysalue: 210mm