Double Burners Commercial Induction Hobs LT-B300II-E105
Betygsatt 0 av 5
(bli den första att recensera)
Beskrivning
Individuell kontroll
Flera batcher
Configure φ290*290mm Heating Range | 2*3.5KG Cooking Capacity at Once | Catering for 2*15 People
Rostfritt stål
Induktionsvärme
Keramisk glasskiva
Konfigurera 6 mm tjockt keramiskt glas Värmeområde | Motstånd 700 ℃ & 125 kg | Lätt att rengöra | Hög värmeledningsförmåga
Exakt effektkontroll
Energiuppsamlande spole
Configure 210 mm dubbelskiktad energikoncentrerande kopparspiral | Pro Commercial Power | Hög värmeledningsförmåga
Säkerhet och kyla
Högkvalitativa komponenter
Funktioner och fördelar:
den centrala delen av Lestovs kommersiella induktionshäll
double burner induction cooker
Detaljerna om kommersiell induktionshäll med 4 brännare
Produkt Parameter Detaljer:
  • Modell nr: LT-B300II-E105
  • Power Options: 5KW*2
  • Rated Voltage: 380V, 3 Phase, 50 / 60HZ
  • Spänningsfluktuation: Från 340-460V
  • Produktmaterial: Rostfritt stål #304
  • Product Size: L800*W500*H800+80mm
  • Runda glas Storlek: 300 mm
  • Glasets uppvärmningsyta: 210 mm