Double Burners Commercial Induction Hobs LT-B300II-E105
Beschrijving
Kenmerken en voordelen:
Product Parameter Details:
- Modelnr: LT-B300II-E105
- Vermogensopties: 5KW*2
- Rated Voltage: 380V, 3 Phase, 50 / 60HZ
- Spanningsschommeling: Van 340-460V
- Materiaal van het product: Roestvrij staal #304
- Product Size: L800*W500*H800+80mm
- Grootte rond glas: 300 mm
- Verwarmingsoppervlak van het glas: 210 mm