Double Burners Commercial Induction Hobs LT-B300II-E105
Rated 0 out of 5
(jadi yang pertama mengulas)
Penerangan
Kawalan Individu
Tombol Individu Kawal Kuasa Pemanasan Setiap Penunu,Pengalaman Memasak Fleksibel,Kawal Tepat
Berbilang kelompok
Configure φ290*290mm Heating Range | 2*3.5KG Cooking Capacity at Once | Catering for 2*15 People
Keluli tahan karat
Pemanasan induksi
panel kaca seramik
Konfigurasikan Julat Pemanasan Kaca Seramik Ketebalan 6mm,Kerintangan 700℃ & 125KG,Mudah Dibersihkan,Kekonduksian Terma Tinggi
Kawalan kuasa yang tepat
Gegelung penuaian tenaga
Konfigurasikan Gegelung Tembaga Penumpuan Tenaga Dua Lapisan 210mm, Kuasa Komersial Pro, Kekonduksian Haba Tinggi
Selamat dan sejuk
Komponen berkualiti tinggi
Ciri & Kelebihan:
the core part of Lestov commercial induction hob
double burner induction cooker
The Details of Commercial Induction Cooktop 4 Burners
Butiran Parameter Produk:
  • No. Model: LT-B300II-E105
  • Pilihan Kuasa: 5KW*2
  • Rated Voltage: 380V, 3 Phase, 50 / 60HZ
  • Turun Naik Voltan: Dari 340-460V
  • Bahan Produk: Keluli Tahan Karat #304
  • Product Size: L800*W500*H800+80mm
  • Saiz Kaca Bulat: 300mm
  • Kawasan Pemanasan Kaca: 210mm