Double Burners Commercial Induction Hobs LT-B300II-E105
Beskrivelse
Individuell kontroll
Flere partier
Configure φ290*290mm Heating Range | 2*3.5KG Cooking Capacity at Once | Catering for 2*15 People
Rustfritt stål
Induksjonsoppvarming
Keramisk glassplate
Konfigurer 6 mm tykkelse keramisk glassoppvarmingsområde | Motstand 700 ℃ & 125 kg | Lett å rengjøre | Høy varmeledningsevne
Presis effektkontroll
Energisamlende spole
Konfigurer 210 mm dobbeltlags energikonsentrerende kobberspiral med høy varmeledningsevne og proff kommersiell kraft
Sikkerhet og kulhet
Komponenter av høy kvalitet
Funksjoner og fordeler:
kjernedelen av Lestov kommersielle induksjonstopp
double burner induction cooker
Detaljer om kommersiell induksjonstopp 4 brennere
Detaljer om produktparametere:
  • Modell nr: LT-B300II-E105
  • Power Options: 5KW*2
  • Rated Voltage: 380V, 3 Phase, 50 / 60HZ
  • Spenningssvingninger: Fra 340-460V
  • Produktmateriale: Rustfritt stål #304
  • Product Size: L800*W500*H800+80mm
  • Rundt glass Størrelse: 300 mm
  • Glassets oppvarmingsområde: 210 mm