Kaksoispolttimilla toimivat kaupalliset induktiokeittokattilat LT-TB300II-B135
Arvostelu tuotteesta: 0 / 5
(ole ensimmäinen, joka arvostelee)
Kuvaus
Built-in Type
Induktiolämmitys
Ruostumaton teräs
Keraaminen lasi Top
Configure 300*300mm Ceramic Glass Heating Range | Large Boiling Capacity | Fast Heat Conduction | Easy to Clean
Tarkka tehonsäätö
Equipped 8-Gears Power Knob | Adjust from 1000W Low-power Simmering to 5000W High-power Boiling | Short Recovery Time
Energiaa keräävä kela
Ominaisuudet ja edut:
Tuotteen parametritiedot:
  • Mallinumero: LT-TB300II-B135 / B105
  • Power Options: 2 * 5KW
  • Rated Voltage: 220V, 1 Phase, 50 / 60HZ
  • Voltage Fluctuation: From 180V-240V
  • Tuotteen materiaali: Tekijä: Ruostumaton teräs #201/#304
  • Tuotteen koko: Koot: L450*W800*H800+150mm.
  • Glass Size: 300*300mm