Kommercielle induktionssuppekedler med dobbeltbrænder LT-TB300II-B135
Vurderet 0 ud af 5
(Vær den første til at anmelde)
Beskrivelse
Built-in Type
Induktionsopvarmning
Rustfrit stål
Keramisk glasplade
Configure 300*300mm Ceramic Glass Heating Range | Large Boiling Capacity | Fast Heat Conduction | Easy to Clean
Præcis strømstyring
Equipped 8-Gears Power Knob | Adjust from 1000W Low-power Simmering to 5000W High-power Boiling | Short Recovery Time
Energiopsamlende spole
Funktioner og fordele:
Detaljer om produktparametre:
  • Model nr: LT-TB300II-B135 / B105
  • Power Options: 2 * 5KW
  • Rated Voltage: 220V, 1 Phase, 50 / 60HZ
  • Voltage Fluctuation: From 180V-240V
  • Produktmateriale: Rustfrit stål #201/#304
  • Produktstørrelse: L450*W800*H800+150mm
  • Glass Size: 300*300mm