双灶商用电磁汤锅 LT-TB300II-B135
描述
特点和优势
产品参数详情:
- 型号 LT-TB300II-B135 / B105
- Power Options: 2 * 5KW
- Rated Voltage: 220V, 1 Phase, 50 / 60HZ
- Voltage Fluctuation: From 180V-240V
- 产品材料:不锈钢 #201/#304
- 产品尺寸长 450* 宽 800* 高 800+150 毫米
- Glass Size: 300*300mm