Dubbla brännare kommersiella induktionssoppkokare LT-TB300II-B135
Betygsatt 0 av 5
(bli den första att recensera)
Beskrivning
Built-in Type
Induktionsvärme
Rostfritt stål
Keramisk glasskiva
Configure 300*300mm Ceramic Glass Heating Range | Large Boiling Capacity | Fast Heat Conduction | Easy to Clean
Exakt effektkontroll
Equipped 8-Gears Power Knob | Adjust from 1000W Low-power Simmering to 5000W High-power Boiling | Short Recovery Time
Energiuppsamlande spole
Funktioner och fördelar:
Produkt Parameter Detaljer:
  • Modell nr: LT-TB300II-B135 / B105
  • Power Options: 2 * 5KW
  • Rated Voltage: 220V, 1 Phase, 50 / 60HZ
  • Voltage Fluctuation: From 180V-240V
  • Produktmaterial: Rostfritt stål #201/#304
  • Produktstorlek: L450 * W800 * H800 + 150mm
  • Glass Size: 300*300mm