Duplaégős kereskedelmi indukciós levesfőzők LT-TB300II-B135
Értékelés: 0 / 5
(legyen az első, aki értékeli)
Leírás
Built-in Type
Indukciós fűtés
Rozsdamentes acél
Kerámia üveg teteje
Configure 300*300mm Ceramic Glass Heating Range | Large Boiling Capacity | Fast Heat Conduction | Easy to Clean
Pontos teljesítményszabályozás
Equipped 8-Gears Power Knob | Adjust from 1000W Low-power Simmering to 5000W High-power Boiling | Short Recovery Time
Energiagyűjtő tekercs
Jellemzők és előnyök:
Termékparaméter részletek:
  • Modellszám: LT-TB300II-B135 / B105
  • Power Options: 2 * 5KW
  • Rated Voltage: 220V, 1 Phase, 50 / 60HZ
  • Voltage Fluctuation: From 180V-240V
  • A termék anyaga: #201/#304
  • Termék mérete: méret: L450*W800*H800+150mm
  • Glass Size: 300*300mm