Lestov Tabletop 4 Burners Commercial Induction Cooktop LT-TBZ300IV-B105
Popis
Vysoká účinnost
Přesné řízení výkonu
Durable Surface
Independent Cooking
Safety Assurance
Quiet Operation
Vlastnosti a výhody:
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
hlavní část indukční varné desky Lestov.
Ventilátory pro komerční indukční varnou desku se 4 hořáky
Podrobnosti o parametrech produktu:
  • Číslo modelu: LT-TBZ300IV-B105
  • Power Options: 5KW*4
  • Jmenovité napětí: 220 V, jednofázové (vstupní napětí: 380 V)
  • Kolísání napětí: Od 180-240 V
  • Product Size: L700*W700*H330mm
  • Materiál výrobku: Materiál: nerezová ocel #201/#304
  • Velikost kulatého skla: 300 mm, tloušťka 6 mm
  • Each glass bearing capacity: at least 50KG
  • Each glass heating area: φ210mm