Lestov Tabletop 4 Burners Commercial Induction Cooktop LT-TBZ300IV-B105
Описание
Висока ефективност
Прецизно управление на мощността
Durable Surface
Independent Cooking
Safety Assurance
Quiet Operation
Характеристики и предимства:
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
основната част на индукционния плот на Lestov
Вентилатори за готварски печки за индукционен плот с 4 горелки
Подробности за параметрите на продукта:
  • Номер на модела: LT-TBZ300IV-B105
  • Power Options: 5KW*4
  • Номинално напрежение: 220V, еднофазно (входно напрежение: 380V)
  • Колебания на напрежението: От 180-240V
  • Product Size: L700*W700*H330mm
  • Материал на продукта: Неръждаема стомана #201/#304
  • Кръгло стъкло Размер: 300 мм, дебелина 6 мм
  • Капацитет на носене на всяко стъкло: най-малко 50 kg
  • Площ на нагряване на всяко стъкло: φ210mm