Lestov Tabletop 4 Burners Commercial Induction Cooktop LT-TBZ300IV-B105
Penerangan
Ciri dan kelebihan:
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Butiran Parameter Produk:
- No. Model: LT-TBZ300IV-B105
- Power Options: 5KW*4
- Voltan Dinilai: 220V, Fasa Tunggal (Voltan masuk: 380V)
- Turun Naik Voltan: Dari 180-240V
- Product Size: L700*W700*H330mm
- Bahan Produk: Keluli Tahan Karat #201/#304
- Saiz Kaca Bulat: 300mm, Tebal 6mm
- Setiap kapasiti galas kaca: sekurang-kurangnya 50KG
- Setiap kawasan pemanasan kaca: φ210mm