Lestov Płyta indukcyjna stołowa z 4 palnikami LT-TBZ300IV-B105
Opis
High Efficiency
Precyzyjna kontrola mocy
Durable Surface
Independent Cooking
Safety Assurance
Quiet Operation
Cechy i zalety:
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
główna część komercyjnej płyty indukcyjnej Lestov
Wentylatory do komercyjnych 4-palnikowych płyt indukcyjnych
Szczegóły parametrów produktu:
  • Nr modelu: LT-TBZ300IV-B105
  • Power Options: 5KW*4
  • Napięcie znamionowe: 220 V, jednofazowe (napięcie wejściowe: 380 V)
  • Wahania napięcia: Od 180-240 V
  • Product Size: L700*W700*H330mm
  • Materiał produktu: Stal nierdzewna #201/#304
  • Rozmiar okrągłego szkła: 300 mm, grubość 6 mm
  • Each glass bearing capacity: at least 50KG
  • Each glass heating area: φ210mm