Lestov Tabletop 4 Burners Commercial Induction Cooktop LT-TBZ300IV-B105
Waardering 0 uit 5
(schrijf als eerste een recensie)
Beschrijving
High Efficiency
Nauwkeurige vermogensregeling
Durable Surface
Independent Cooking
Safety Assurance
Quiet Operation
Kenmerken en voordelen:
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
het kerngedeelte van de commerciële inductiekookplaat van Lestov
Kookplaatventilatoren voor commerciële 4-pits inductiekookplaat
Product Parameter Details:
  • Modelnr: LT-TBZ300IV-B105
  • Power Options: 5KW*4
  • Nominale spanning: 220V, enkelfasig (Inlaatspanning: 380V)
  • Spanningsschommeling: Van 180-240V
  • Product Size: L700*W700*H330mm
  • Materiaal van het product: Roestvrij staal #201/#304
  • Grootte rond glas: 300 mm, dikte 6 mm
  • Draagvermogen van elk glas: minstens 50KG
  • Elk glas het verwarmen gebied: φ210mm