Lestov Tabletop 4 Burners Commercial Induction Cooktop LT-TBZ300IV-B105
Оцінено в 0 з 5
(be the first to review)
Опис
High Efficiency
Точне регулювання потужності
Durable Surface
Independent Cooking
Safety Assurance
Quiet Operation
Особливості та переваги:
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
основна частина комерційної індукційної варильної поверхні Lestov
Кухонні вентилятори для комерційних індукційних варильних панелей на 4 конфорки
Детальна інформація про параметри продукту:
  • Номер моделі: LT-TBZ300IV-B105
  • Power Options: 5KW*4
  • Номінальна напруга: 220 В, однофазна (вхідна напруга: 380 В)
  • Коливання напруги: Від 180-240В
  • Product Size: L700*W700*H330mm
  • Розмір круглого скла: 300 мм, товщина 6 мм
  • Each glass bearing capacity: at least 50KG
  • Each glass heating area: φ210mm