Lestov Tabletop 4 Burners Commercial Induction Cooktop LT-TBZ300IV-B105
Betygsatt 0 av 5
(bli den första att recensera)
Beskrivning
High Efficiency
Exakt effektkontroll
Durable Surface
Independent Cooking
Safety Assurance
Quiet Operation
Funktioner och fördelar:
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
den centrala delen av Lestovs kommersiella induktionshäll
Spisfläktar för kommersiell induktionshäll med 4 brännare
Produkt Parameter Detaljer:
  • Modell nr: LT-TBZ300IV-B105
  • Power Options: 5KW*4
  • Märkspänning: 220V, enfas (inmatningsspänning: 380V)
  • Spänningsfluktuationer: Från 180-240V
  • Product Size: L700*W700*H330mm
  • Produktmaterial: Rostfritt stål #201/#304
  • Runt glas Storlek: 300 mm, tjocklek 6 mm
  • Each glass bearing capacity: at least 50KG
  • Each glass heating area: φ210mm