Lestov Tabletop 4 Burners Commercial Induction Cooktop LT-TBZ300IV-B105
Vurderet 0 ud af 5
(Vær den første til at anmelde)
Beskrivelse
High Efficiency
Præcis strømstyring
Durable Surface
Independent Cooking
Safety Assurance
Quiet Operation
Funktioner og fordele:
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
den centrale del af Lestovs kommercielle induktionskogeplade
Komfurventilatorer til kommerciel induktionskogeplade med 4 brændere
Detaljer om produktparametre:
  • Model nr: LT-TBZ300IV-B105
  • Power Options: 5KW*4
  • Nominel spænding: 220V, enkeltfase (indgangsspænding: 380V)
  • Spændingsudsving: Fra 180-240V
  • Product Size: L700*W700*H330mm
  • Produktmateriale: Rustfrit stål #201/#304
  • Rundt glas Størrelse: 300 mm, tykkelse 6 mm
  • Each glass bearing capacity: at least 50KG
  • Each glass heating area: φ210mm