Lestov Tabletop 4 Burners Commercial Induction Cooktop LT-TBZ300IV-B105
Beskrivelse
High Efficiency
Presis effektkontroll
Durable Surface
Independent Cooking
Safety Assurance
Quiet Operation
Funksjoner og fordeler:
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
kjernedelen av Lestov kommersielle induksjonstopp
Komfyrvifter for kommersiell induksjonstopp med 4 brennere
Detaljer om produktparametere:
  • Modell nr: LT-TBZ300IV-B105
  • Power Options: 5KW*4
  • Nominell spenning: 220 V, enfaset (inntaksspenning: 380 V)
  • Spenningssvingninger: Fra 180-240V
  • Product Size: L700*W700*H330mm
  • Produktmateriale: Rustfritt stål #201/#304
  • Rundt glass Størrelse: 300 mm, tykkelse 6 mm
  • Each glass bearing capacity: at least 50KG
  • Each glass heating area: φ210mm